Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
Dodatkowe informacje i wymagania
  • Dopuszczalna praca zdalna
  • Orzecz. o niepełnosprawności
Teleankieter (praca zdalna)

Fundacja Fazon w ramach projektu Katalizator Aktywności Zawodowej Plus dla naszego klienta poszukuje osób na stanowisko: Teleankieter (praca zdalna).

Zadania:
- przeprowadzanie ankiet telefonicznych
- kontakt z klientami
- uzupełnianie danych w wewnętrznych systemach

Wymagania:
- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
- komunikatywność
- umiejętność łatwego wysławiania
- płynne czytanie
- sprawne pisanie
- podzielność uwagi (słuchanie i wypełnianie ankiety)
- dobra dykcja i wymowa
- umiejętność obsługi komputera (MS Office, MS Outlook, przeglądarka internetowa, Skype)
- wykształcenie minimalne: średnie
- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (znacznym lub umiarkowanym)

Pracodawca oferuje:
- umowę o pracę
- pełny wymiar pracy
- 1-3 miesięcy – okres próbny, docelowo czas nieokreślony
- wsparcie koordynatora projektu
- pracę w miłej atmosferze

W ramach działań zaplanowanych w projekcie wszystkie osoby niepełnosprawne otrzymają wsparcie: w postaci zaplanowania kariery.

Zapraszamy do aplikowania.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych